•  

Blumenbecker w Polsce

We deliver solutions.

Welding technology from your expert partner - plasma cutting, autogenous technology or suction technology
  •  

Doradztwo, Planowanie, Dostawy – na całym świecie

Od kleszczy po obrabiarki, od hydraulicznych przyrządów pomiarowych i kontrolnych, urządzeń wykrywających usterki na kablach aż po stoły robocze, oleje, cysterny, urządzenia czyszczące, od pasów klinowych aż do gruntowną naprawę silników, od blach stalowych po najmniejsze śrubki – Westekemper Engineering oferuje Państwu wszystko z jednego źródła. A to wszystko po konkurencyjnych cenach.

Od nas otrzymacie również akcesoria i części do starych maszyn. Poza tym pomagamy Państwu przy konstruowaniu, zbudowaniu i dostawie maszyn do celów specjalnych.

Koncentrujemy się głównie na koncepcji i dostawie stacjonarnych i mobilnych warsztatów oraz wyposażenia warsztatów (w tym montażu na miejscu), szkoleń personelu, serwisu i części zamiennych.

Z ponad 30 letnim doświadczeniem i licznymi projektami na całym świecie - skoncentrowaniu się na regionie – MENA [od Middle East and North Africa = Afryka Środkowowschodnia i Północna], Blumenbecker jest Państwa partnerem w dużych projektach przemysłowych dla biur budowlanych i architektonicznych.


Naszą ofertą są objęte:

  • warsztaty stacjonarne
  • Laboratoria badawcze i warsztaty szkoleniowe
  • Wyposażenia warsztatów i
  • globalny serwis narzędziowy i części zamiennych

Jeżeli macie Państwo pytania -nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie na nie odpowiedzą.

Centrala Katowice
T: +48 32 278 70 80

Blumenbecker Group