•  

Blumenbecker w Polsce

We deliver solutions.

Assembly and installation of your switchgears
  •  

Jakość potwierdzona certyfikatami

W Blumenbecker jakość widoczna jest od pierwszego kontaktu z klientem. Dużą wagę przywiązujemy do efektywnego dialogu i zadawania właściwych pytań. Tylko wtedy, gdy znamy prawdziwe potrzeby Klienta, jesteśmy w stanie dobrać właściwe rozwiązania w oparciu o nasze know-how.

Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach wewnętrznych oraz organizowanych przez naszych dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań i technologii.

Wszystkie firmy należące do Grupy Blumenbecker posiadają certyfikaty jakościowe, a zarządzanie i proces produkcji jest monitorowany o zgodność z normą DIN EN ISO 9001.

Normy i przepisy prawne

Jakość ma dla Grupy Blumenbecker ogromne znaczenie. Posiadamy certyfikaty DIN EN ISO 9001:2008 oraz SCCP, ponadto prowadzimy własna stałą politykę poprawy jakości  w celu ciągłej optymalizacji procesów.

Kontrole i certyfikaty wewnętrzne

Tak jak jakość naszych produktów, również nasze usługi poparte są certyfikatami. Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają proces kontroli zgodnie z odpowiednimi normami i przepisami.

Certyfikaty odbioru zgodnie z UL

Nasze produkty i proces kontroli są zgodne z  przepisami UL, dzięki czemu jesteśmy uprawnieni do oznaczania wyprodukowanych przez nas rozdzielnic etykietami UL.
 

Pozostałe certyfikaty i testy: 

  • Testy zgodności z BGV A3
  • Przepisy VDE i DIN
  • Testy UVV
  • Przepisy krajowe
Centrala Katowice
T: +48 32 351 50 65-121

Blumenbecker Group