•  

Blumenbecker w Polsce

We deliver solutions.

Assembly and installation of your switchgears
  •  

Zwiększamy konkurencyjność naszych klientów.

Blumenbecker oferuje szeroki zakres usług związanych z automatyką  począwszy od doradztwa poprzez projektowanie, dostawy komponentów,  oprogramowanie, montaż elektryczny, uruchomienie na serwisie pogwarancyjnym kończąc.

Znajdujemy właściwe rozwiązania dla Państwa potrzeb.
Nasze możliwości produkcyjne np. szaf sterowniczych pozwalaja na produkcję róznych stsremów - od pojedynczych pól zasilających po  wysoko wyspecjalizowane systemy szaf sterowniczych na indywidualne zamówienie. Oczywiście wszystkie produkty niezależnie od stopnia skomplikowania spełniają  wymagane normy i przepisy.

U nas znajdą Państwo odpowiedzialne osoby o wysokich kwalifikacjach kontaktujące się z Państwem od pierwszej konsultacji po serwis pogwarancyjny włącznie. To gwarancja właściwego przebiegu prac oraz jasny podział odpowiedzialności.

Nasza mocną stroną jest tworzenie kompleksowych rozwiązań. Wychodząc od wymagań naszych klientów, optymalizujemy całą naszą produkcję. Wypracowane przez lata metody kontaktu z klientam  dają naszym klientom korzyść w postaci szybszej realizacji projektu przy zachowaniu wysokiej jakości oraz obniżeniu kosztów.  Potwierdza to nasza wieloletnia współpraca z dużymi przedsiębiorstwami oraz otrzymane przez nas branżowe wyróżnienia.

Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu budowy maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych możemy dzielić się zdobytymi umiejętnościami i wdrażać je w kolejnych projektach.

Centrala Katowice
T: +48 32 351 50 65-121

Blumenbecker Group